It was a real pleasure to work with Sebastian for our event. With calm professionalism and great attention to detail, he managed to capture not just the key moments, but also the subtle expressions, shared laughs, and genuine energy that defined our time together. Through his lens, the spirit of the event really came to life and thanks to his work, we now have a beautiful visual record of memories the CLMS community can cherish forever.
Z ogromną przyjemnością polecam współpracę z Sebastianem Górą, który wielokrotnie realizował dla nas – Szkoły Tańca Salsa Elbląg – relacje fotograficzne z wydarzeń latino-tanecznych, takich jak: We Love Summer, We love Kuzomba, We Love Bachata, a także z zajęć regularnych oraz sesji zdjęciowych.
Sebastian to prawdziwy profesjonalista – zawsze punktualny, przygotowany i zaangażowany. Jego zdjęcia oddają nie tylko dynamikę tańca, ale również emocje, atmosferę i energię naszych wydarzeń. Potrafi uchwycić najlepsze momenty, a jednocześnie służy cennymi wskazówkami, jak się ustawić, by każde ujęcie wyglądało naturalnie i efektownie.
Współpraca z nim to czysta przyjemność – działa sprawnie, szybko dostarcza materiały, a wszystko to w bardzo rozsądnej cenie. Cenię jego elastyczność, kreatywność i świetne wyczucie estetyki.
Z pełnym przekonaniem polecam Sebastiana każdemu, kto szuka fotografa z pasją i doświadczeniem, szczególnie w obszarze fotografii eventowej i tanecznej.
Sebastian robił zdjęcia podczas konferencji i finału programu Inżynierowie Przyszłości – i zrobił to znakomicie. Uchwycił atmosferę wydarzenia, emocje uczestników i kluczowe momenty na scenie. Zdjęcia były gotowe szybko, świetnie nadawały się do komunikacji w mediach społecznościowych i materiałów promocyjnych. Profesjonalnie, sprawnie, z wyczuciem. Polecam!
Sebastian fotografuje świat takim, jaki jest. O to moim zdaniem chodzi w profesjonalnej fotografii. Grunt to dobre kadry, pomysłowość, widzenie „pomiędzy”, ale też interesujące ujęcie tego, co nie zawsze na zdjęciu dobrze wychodzi. Polecam 🙂
Z Sebastianem mieliśmy przyjemność współpracować dwukrotnie przy organizacji balu charytatywnego Fundacji JA TEŻ, który odbywa się w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni. Piękne kadry, emocje uczestników uchwycone idealnie a zdjęcia końcowe przekazane bardzo szybko i gotowe do dzielenia się z innymi. Pełen profesjonalizm, punktualność, świetna komunikacja zarówno telefoniczna jak i mailowa. I co też bardzo ważne w naszym przypadku podejście do zadania również z sercem i empatią z racji specyfiki wydarzenia. Z wielką przyjemnością polecamy i sami na pewno jeszcze nie raz będziemy kontynuować współpracę z Sebastianem 😊
Miałem przyjemność współpracować z Sebastianem podczas gali finałowej programu „Inżynierowie Przyszłości” i z pełnym przekonaniem mogę go polecić jako profesjonalistę w każdym calu. Jego praca to coś więcej niż robienie zdjęć — to umiejętność uchwycenia emocji, atmosfery i najważniejszych momentów wydarzenia w sposób, który zostaje z odbiorcą na długo.
Sebastian działa z dyskrecją, a jednocześnie zawsze jest tam, gdzie coś się dzieje. Zdjęcia, które otrzymaliśmy po gali, były nie tylko technicznie dopracowane, ale również pełne życia. Doskonale oddały charakter wydarzenia i stały się świetnym materiałem do dalszej komunikacji.
Jeśli szukacie fotografa, który potrafi słuchać, pracuje z pasją i dostarcza efekt na najwyższym poziomie — Sebastian to świetny wybór.
Sebastian to genialny fotograf. Fotograf emocji! Nawet w bardzo trudnych warunkach potrafi wyczarować świetne ujęcia. Miałam z nim dotychczas 2 sesje – portretową oraz biznesową, z obu jestem niebywale zadowolona. Rekomenduję!
Korzystałam z usług Sebastiana już dwa razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona: świetne zdjęcia, sprawna komunikacja i terminowość realizacji zleceń, do tego późniejsze komplementy odbiorców na temat jakości udostępnianych zdjęć – bardzo polecam!
Zdecydowanie własciwa osoba na właściwy miejscu ❤️💪✌️która z oddaniem, wielką PASJĄ i sporą wiedzą oraz wyczuciem czasu w dodatku ze sporą cierpliwością podchodzi do każdej sesji, wydarzenia za które się zabiera ja Sebastiana mogę zdecydowanie z czystym sumieniem polecić każdej osobie która chce mieć wyjątkową pamiątkę a swoją historię uwiecznioną i zapisaną w postaci pięknych i wyjątkowych ujęć 😊 zdjęć 💓📸✌️klub RCSW Fighter którego jestem założycielem i prezesem również miał tą przyjemność współpracować z Sebastianem a efekty były jak ZAWSZE extra 🤜🤛😊
Sebastian to bardzo dobry fotograf z „okiem” Spotkaliśmy się podczas niezwykłej sesji do kampanii społecznej. Sebastian od razu zrozumiał nasze przesłanie i to co chcemy przekazać poprzez te kadry które zostały ujęte na zdjęciach. Praca z nim to sama przyjemność i świetnie spędzony czas a efekty zniewalają i są dużo lepsze od wyobrażeń. Czas oddania gotowego materiału był bardzo krótki co dla nas jest bardzo ważne.
Polecamy z całego serca pracę z Sebastianem.
Sesja z Sebastianem to sama przyjemność, nawet dla kogoś takiego jak ja, kto nie lubi być na zdjęciach 😉 Niby zdjęcia biznesowe, a wcale sztywno nie jest. Bez stresu, w miłej atmosferze, na luzie. To już druga sesja z Sebastianem i na pewno nie ostatnia. Polecam!
Pełen profesjonalizm a przede wszystkim budowanie dobrych relacji co przejawia się sesją w pełnym luzie, bez stresu, z pozytywnym odbiorem!
Współpraca podczas wydarzeń eventowych z Sebastianem to czysta przyjemność!
Pracowałam z Sebastianem podczas kampanii reklamowej. Odpowiedzialna byłam za makijaże dla aktorów. Sebastian odpowiadał za fotografię. Przede wszystkim znakomity specjalista z ogromnym doświadczeniem. Podoba mi się jego cisza i opanowanie podczas pracy oraz bystre oko :-), które jest bezcenne przy odbieraniu pracy makijażystki w oku aparatu. Pomocny i profesjonalny. Polecam!
Super współpraca, efekty sesji rewelacyjne!
Sebastian fantastycznie potrafi uchwycić moment i towarzyszące mu emocje. Mega profesjonalizm.
Bardzo polecam!