please wait, site is loading

O SESJI FOTOGRAFICZNEJ


Sesja fotograficzna to często pierwsza przygoda z profesjonalną fotografią. Często decyzji o sesji zdjęciowej towarzyszy ekscytacja, ciekawość ale i strach. Każdy z nas zastanawia się jak wypadnie na zdjęciach, zwłaszcza porównując się do innych osób, widocznych na innych zdjęciach. To zupełnie naturalne. Podpowiem tylko, że takie myślenie dotyczy większości osób, z którymi o sesji rozmawiam. Dodam jednak, że spoglądając na wybrane kadry w galerii obserwujemy efekt pracy, na którą składa się kilka czynników. Mianowicie - dobra atmosfera, odpowiednie i przemyślane oświetlenie fotografowanej osoby, makijaż, współpraca przy odnalezieniu "siebie" na zdjęciach.

Jak wiadomo mamy do wyboru wiele rodzajów zdjęć a także miejsc, w których możemy je zrealizować (studio, plener, wnętrza oświetlone studyjnie). Można zrobić zdjęcia portretowe, modowe, rodzinne, brzuszkowe, spontaniczne zdjęcia radosnych dzieci, zdjęcia odważniejsze typu glamour, nagość zakryta czy też finalnie akt.KILKA WAŻNYCH INFORMACJI
* Przed sesją proszę o kontakt. Swobodnie porozmawiamy o charakterze zdjęć, doborze miejsca, garderoby itp
• Sesja trwa zazwyczaj do 3-4 godzin gdzie tworzymy najczęściej trzycyfrową ilość kadrów, z których wybieramy najlepszy set
• Podstawowa edycja zdjęć w cenie (podstawowy retusz skóry, korekta koloru, nasycenia, kontrastu zdjęcia, kadrowanie itp)
• Zdjęcia w małej i dużej rozdzielczości (internet, druk), na nośniku DVD / transfer online

OPCJE DODATKOWE - ZA DOPŁATĄ
* Dodatkowa edycja zdjęć (zaawansowany retusz skóry, usuwanie niedoskonałości, spłycanie zmarszczek itp - kontakt - indywidualna wycena)
* Zdjęcia na papierze w uzgodnionym formacie, fotoksiążki, fotoobrazy, fotomagnesy itp - kontakt
* Profesjonalny makijaż do sesji (od 100zł, wskazany przy sesjach portretowych - korekta niedoskonałości skóry, uwydatnienie cech urody)