please wait, site is loading

O mnie

W "kilku słowach" o tym co ważne ...

Nazywam się Sebastian Góra. Jestem niezależnym fotografem, absolwentem brytyjskiej uczelni fotograficznej (międzynarodowy dyplom i kwalifikacje BTEC HNC Photography).

O podejściu do fotografowania napisać można wiele. Od lat dokumentuję poczynania aktorów, grup teatralnych, muzyków, artystów scenicznych. Wyjątkowe ujęcie momentu i emocji, gry świateł i cieni, jest tam bardzo pożądane. Uczestniczę także w wybranych szkoleniach fotograficznych zdobywając kolejne doświadczenia. Wszystko to pozwala mi to kształtować mój indywidualny sposób patrzenia i dokumentowania wyjątkowych chwil, co z sukcesem wykorzystuję w mojej fotografii.

Zdjecia z sesji fotograficznych powstają głównie w Polsce i Wielkiej Brytanii ale i wiele pięknych portretów powstało np w Hiszpanii, Grecji, Italii Portugalii, w Czechach czy na Węgrzech. Moje zdjęcia ukazują się na wystawach (np Emergence w Birmingham (Anglia), Fotokina (Kolonia, Niemcy), zdobywają nagrody w lokalnych i międzynarodowych konkursach. Są też publikowane w magazynach, katalogach i innych mediach.

Pracuję używając minimum dwóch aparatów (profesjonalna linia marki Nikon) i wielu obiektywów. Gwarantuje to różnorodne kadry oraz wysoką jakość zdjęć. Posiadam mobilne studio (lampy studyjne + akumulatory = praca w terenie, modyfikatory światła, akcesoria studyjne). Mogę stworzyć przestrzeń i warunki studyjnej fotografii wszędzie tam gdzie wymaga tego sytuacja.

Zapraszam do galerii Portfolio, w której zobaczyć można zdjęcia pogrupowane według kategorii.