Witam serdecznie,

Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś! Nazywam się Sebastian. Jestem fotografem z zawodu, zamiłowania i pasji. Uwielbiam się uśmiechać i uwielbiam uśmiechniętych ludzi:)

Kilka słów o moim świecie fotografii…

Jako kilkuletnie dziecko miałem dłuższe, kręcone, blond włosy. Jeździłem na zielonym, trójkołowym rowerku, podjadałem maliny zerwane z działkowego krzaka. Dziś to już historia. Blond włosów, trójkołowca oraz malinowego krzaka, tego wszystkiego już nie ma. Zachowały się jednak niezwykle cenne zdjęcia wykonane niegdyś przez moich rodziców. Zainspirowały mnie do spoglądania na świat przez wizjer aparatu. Odtąd aparat stał się moim nieodłącznym przyjacielem i wiernym kompanem. Wspólną przygodę rozpoczęliśmy ponad 10 lat temu. Szlifowaliśmy swoją współpracę w brytyjskiej szkole fotografii, którą ukończyłem z wyróżnieniem zdobywając międzynarodowe kwalifikacje BTEC HNC Photography, regularnie uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych warsztatach fotograficznych (m.in. z Adamem Trzcionką, Tomaszem Tomaszewskim i innych, Akademia Ślubna Nikona, Master Wedding). Wspólnie wywołaliśmy miliony uśmiechów i łez wzruszenia na twarzach tysięcy ludzi…

Od wielu lat z sukcesem współpracuję przy realizacji wyjątkowych wydarzeń w kraju i za granicą, m.in. festiwali teatralnych i tanecznych, eventów firmowych i ulicznych, wydarzeń o charakterze sportowym i wielu innych. Specjalizuję się też w sesjach fotograficznych i fotografii ślubnej. Moje zdjęcia, które cechuje wysoka jakość merytoryczna i techniczna, eksponowane są w magazynach, podczas prelekcji oraz wystaw. Tylko w 2019 roku zdobyły kilkanaście krajowych i zagranicznych nagród (między innymi Grand Prix Kolosy Gdynia, Viva!Photo Award, CEWE).

Serdeczności i uśmiechu,
Sebastian Góra