please wait, site is loading

O mnie

W "kilku słowach" o tym co ważne ...

Nazywam się Sebastian Góra. Jestem niezależnym fotografem, absolwentem brytyjskiej uczelni fotograficznej (międzynarodowy dyplom i kwalifikacje BTEC HNC Photography).

O podejściu do fotografowania napisać można wiele. Od lat dokumentuję poczynania grup teatralnych, aktorów, muzyków, artystów scenicznych. Wyjątkowe ujęcie momentu i emocji, gry świateł i cieni, jest tam bardzo pożądane. Uczestniczę także w wybranych szkoleniach fotograficznych zdobywając kolejne doświadczenia. Wszystko to pozwala mi to kształtować mój indywidualny sposób patrzenia i dokumentowania wyjątkowych chwil, co z sukcesem wykorzystuję w swojej fotografii.

Jako oficjalny fotograf pokazałem swoim okiem między innymi Festiwal SzekspirOFF w Gdańsku, Festiwal Sztuki Teatralnej w Rybniku, Dziatwa Łódź (Dziecięcy Festiwal Teatralny), Krośnieńskie Spotkania Teatralne, INNY Festiwal (Krosno), Dziecięcy Festiwal Teatralny i wiele innych. Wykonuję regularnie reportaże z prób generalnych i premierowych spektakli przeróznych grup teatralnych w całej Polsce jak i poza jej granicami. Można tu wymienić np Teatr Nikoli - Kraków, Teatr TaraBum / Rondo - Rybnik, Sopocki Teatr Tańca, Teatr Szekspirowski Gdańsk, Teatr Wybrzeże, Teatr Mariana Bednarka, Teatr Tetraedr Racibórz, Teatr Tańca Navras, Teatr Korkoro - Trójmiasto i wiele innych. Współpracuję też z przedszkolami - występy na festiwalach, przeglądach teatralnych.

Pracuję używając minimum dwóch aparatów (profesjonalna linia marki Nikon) i wielu obiektywów. Gwarantuje to różnorodne kadry oraz wysoką jakość zdjęć.

Szanując rangę uroczystości i jak jej uczestników pojawiam się ubrany stosownie do wydarzenia.

Zapraszam do galerii Portfolio, w której zobaczyć można reportaże z festiwali, spektakli teatralnych czy też działań plenerowych.