please wait, site is loading

O mnie

W "kilku słowach" o tym co ważne ...

Jestem niezależnym fotografem, absolwentem brytyjskiej uczelni fotograficznej (międzynarodowy dyplom i kwalifikacje BTEC HNC Photography).

O podejściu do fotografowania napisać można wiele. Od lat dokumentuję poczynania muzyków, aktorów, artystów scenicznych. Wyjątkowe ujęcie momentu i emocji, gry świateł i cieni, jest tam bardzo pożądane. Uczestniczę także w wybranych szkoleniach fotograficznych zdobywając kolejne doświadczenia. Wszystko to pozwala mi to kształtować mój indywidualny sposób patrzenia i dokumentowania wyjątkowych chwil, co z sukcesem wykorzystuję w swojej fotografii.

Współpracuję z lokalnymi, ogólnopolskimi oraz zagranicznymi agencjami artystycznymi/eventowymi, mediami. Jako oficjalny fotograf wydarzenia pokazałem swoim okiem np OFPA (Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej), Gospel Festival, 90s Festival i wiele innych. Współpracuję z wieloma zespołami tworząc reportaże z koncertów, wydarzeń promocyjnych. Można tu wspomnieć np o Guns'N'Roses, SSBB, Zawiało, Chwila Nieuwagi, Pokahontaz, Buka, Bob One, Karolina Śleziak, October Leaves i inni.

Pracuję używając minimum dwóch aparatów (profesjonalna linia marki Nikon) i wielu obiektywów. Gwarantuje to różnorodne kadry oraz wysoką jakość zdjęć.

Szanując rangę uroczystości i jak jej uczestników pojawiam się ubrany stosownie do wydarzenia.

Zapraszam do galerii Portfolio, w której zobaczyć można reportaże z w/w działań.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.