please wait, site is loading

O mnie

Drodzy nowożeńcy, w "kilku słowach" o tym co ważne ...

Nazywam się Sebastian Góra. Jestem niezależnym fotografem, absolwentem brytyjskiej uczelni fotograficznej (międzynarodowy dyplom i kwalifikacje BTEC HNC Photography).

O podejściu do fotografowania napisać można wiele. Od lat dokumentuję poczynania aktorów, grup teatralnych, muzyków, artystów scenicznych. Wyjątkowe ujęcie momentu i emocji, gry świateł i cieni, jest tam bardzo pożądane. Uczestniczę także w wybranych szkoleniach fotograficznych zdobywając kolejne doświadczenia. Wszystko to pozwala mi to kształtować mój indywidualny sposób patrzenia i dokumentowania wyjątkowych chwil, co z sukcesem wykorzystuję w fotografii ślubnej.

Moje reportaże ślubne powstają głównie w Polsce i Wielkiej Brytanii. Scenerią zdjęć ślubnych był już polski "Hogwart" czyli pałac w Mosznej na południu Polski, piękne nadbałtyckie plaże czy też mazurkie posiadłości otoczone krystalicznymi jeziorami. Nowożeńcy spacerowali już także, uwiecznieni w romantycznym kadrze, po moście Karola w Pradze. Patrzyli sobie głęboko w oczy przy fontannie Di Trevi w Rzymie. Zachwycali się piękną plażą w hiszpańskim Benidormie czy też spoglądali pełni zachwytu na monumentalne mosty w Budapeszcie.

Pracuję używając minimum dwóch aparatów (profesjonalna linia marki Nikon) i wielu obiektywów. Gwarantuje to różnorodne kadry oraz wysoką jakość zdjęć.

Posiadam legitymację uprawniającą mnie do fotografowania uroczystości liturgicznych.

Szanując rangę uroczystości i jak jej uczestników pojawiam się ubrany stosownie do wydarzenia.

Zapraszam do galerii Portfolio, w której zobaczyć można reportaże z uroczystości, pleneru ślubnego, projekty albumów a także pełną ofertę ślubną. Zachęcam też do kontaktu osobistego / telefonicznego / email. Istnieje też możliwość zapoznania się z przykładowymi fotoalbumami, płytami dvd podczas niezobowiązującego spotkania.